Сайт за Чародейките
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Сайт за Чародейките

Фен сайт на Чародейките
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Това е селцето на старейшините

Go down 
+2
Миранда Уорнър
Боби Халиуел
6 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Боби Халиуел
Директор
Директор
Боби Халиуел


Брой мнения : 3011
Age : 30
Име : Боби Халиуел
Сили : Взривяване,Втечняване,Телекинеза и Телепортиране
Данни : Притежава книгата на сенките и отвари за защита
Местоположение : Петрич
Registration date : 19.02.2008

Това е селцето на старейшините Empty
ПисанеЗаглавие: Това е селцето на старейшините   Това е селцето на старейшините EmptyЧет Мар 06, 2008 1:14 pm

Тук по старите старейшини си почиват

Това е селцето на старейшините 24l5305
Върнете се в началото Go down
http://schoolcharmed.niceboard.biz
Боби Халиуел
Директор
Директор
Боби Халиуел


Брой мнения : 3011
Age : 30
Име : Боби Халиуел
Сили : Взривяване,Втечняване,Телекинеза и Телепортиране
Данни : Притежава книгата на сенките и отвари за защита
Местоположение : Петрич
Registration date : 19.02.2008

Това е селцето на старейшините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е селцето на старейшините   Това е селцето на старейшините EmptyНед Мар 09, 2008 5:12 pm

Проф.БоБи ХаЛиУеЛ се сети,че беше праавил закклинание за отиване в селцето на старейшините той го произнесе и се озова на приказно място тогава проф.БоБи ХаЛиУеЛ започна да търси старейшин,за да го помоли да му върне силите,а професора докато е в селцето няма никаква опасност да бъде нарънен от демон.Оп тогава професора се сети,че зклинанието действа само 3 часа,защото вече няма сили и започна да върви по бързо,за да може по скоро да намери старейшина.
Върнете се в началото Go down
http://schoolcharmed.niceboard.biz
Боби Халиуел
Директор
Директор
Боби Халиуел


Брой мнения : 3011
Age : 30
Име : Боби Халиуел
Сили : Взривяване,Втечняване,Телекинеза и Телепортиране
Данни : Притежава книгата на сенките и отвари за защита
Местоположение : Петрич
Registration date : 19.02.2008

Това е селцето на старейшините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е селцето на старейшините   Това е селцето на старейшините EmptyНед Мар 09, 2008 5:47 pm

Проф.БоБи ХаЛиУеЛ стещна една старейшина и я попита дали ще може да му върне силите и тя каза,че ако иска да му върне силите трябва да мине 3 испитания и професора се съгласи.Те са:
1.-Да измислиш едно заклинание.Това ще е лесно каза си наум професора,защото той е преподажател по заклинания.
2.-Да ми донесеш мандрагора.-Това ще е малко трудно,защото тук незнам къде има мандрагора (каза си професора на ум)
3.-Да ми дадеш доказателство,че си професор,а не демон.-А това е лесно познавам Ела Дий ако искате се свържете с нея и ще разберете.

Добре сега Ела този професор ли е?-Да това е професор Боби от училището където съм ангел.добре благодеря ти Ела.-Няма проблем аз ще тръгвам чао.
Добре за сега ти остават само заклинание и мандрагора.
Добре,а за какво да е заклинанието?-Попита професора.
За убиване на демон.
Добре ето го то е:-Демон от ада убивам те сега,за да може да ни оставиш завинаги на мира.Готово е как е?-Попита професора.
Добре е е остана само мандрагора.
Добре,а къде да я намеря?-Попита професора.
Ами ще ми кажеш ти.
Тогава професора се сети,че Ела му каза,че всичко има в селчето на старейшините единствено мандрагора няма и тогава професра каза това на старейшината и тя каза:-Браво точно така е заслужи си да ти върна магията ето.И тогава Проф.БоБи ХаЛиУеЛ почувства как магията му се връща и благодери на старейшината и каза заклинанието,а ти беше:Вълшебни стрели вземете ме сега и ме върнете в училището намига и Боби се испари.
Върнете се в началото Go down
http://schoolcharmed.niceboard.biz
Миранда Уорнър
Супер заместник директор
Супер заместник директор
Миранда Уорнър


Брой мнения : 134
Age : 35
Име : Миранда Уорнър
Сили : Взривяване и Телепортиране|Точки:3,
Данни : Притежава Книгата на Сенките и Отвари за защита
Registration date : 20.02.2008

Това е селцето на старейшините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е селцето на старейшините   Това е селцето на старейшините EmptyПон Мар 10, 2008 2:37 am

Миранда се изкуши да отиде и да види селцето на Старейшните...но нямаше уважителна причина...Но Старейшините бяха свикнали че когато Миранда иска нещо го получава!Затова след като Миранда се качи горе и поседна на хълма да се полюбува на красотата чу Старейшините които й казаха-Миранда не можеш да останеш повече освен ако не си дошла за нещо важно!" А Миранда отвърна-Благодаря ви много че ми позволихте да остана за малко тук....Следващия път ще дойда когато наистина имам нужда от вас" Старейшините се засмяха и пуснаха Миранда да си ходи. cheers
Върнете се в началото Go down
Боби Халиуел
Директор
Директор
Боби Халиуел


Брой мнения : 3011
Age : 30
Име : Боби Халиуел
Сили : Взривяване,Втечняване,Телекинеза и Телепортиране
Данни : Притежава книгата на сенките и отвари за защита
Местоположение : Петрич
Registration date : 19.02.2008

Това е селцето на старейшините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е селцето на старейшините   Това е селцето на старейшините EmptyПон Мар 10, 2008 2:08 pm

Старейшините пратиха на Проф.БоБи ХаЛиУеЛ и на миранда Уорнър да изучат някои демони в селцето има,но професора съобщи,че ще отидат единствено с животинчетата си и в този миг се появиха Анди и Джеси.Проф.БоБи ХаЛиУеЛ и Миранда Уорнър тръгнаха а пред тях животинчетата им си играеха така професора,Джеси,Анди и Миранда ще си направят и една разходка около селцето.
Върнете се в началото Go down
http://schoolcharmed.niceboard.biz
Гост
Гост




Това е селцето на старейшините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е селцето на старейшините   Това е селцето на старейшините EmptyСря Мар 19, 2008 1:07 pm

Тру се бе пренесла в селцето на Старейшините защото това бе най спокойното място където можеше да помисли.Но изведнъж Тру чу стъпките на някого който се приближаваше към нея.Тя рязко се обърна за да види човека зад себе си и видя че това беше Мегалия-една от жените Старейшини
-Мегалия, благословена бъди! - с почитание я поздрави Тру.
-Дейвис какво ти е ...изглеждаш уплашена и объркана....-заявява Мегалия
-Незнам Мегалия ...но съм притеснена че няма да мога да изпълня задачата която ми възложихте ...да намеря Купидон
-Не Тру ...ти си притеснена не заради задачата си...познавам те от малка и знам че е така...а сега ми кажи кой е той...-настоява Старейшината
-Какво?Как така кой е той...-казва лека намусено ангела
-Хайде Тру не се стеснявай а и няма да можеш да довършиш задачата си ако нещо те притеснява
-Еми има някой...но незнам какво чувствам точно...объркана съм
-А дали този някой не се казва Леон
-Как разбра?
-Мила аз съм Старейшина знам всичко...и мисля че знам за какво се безпокоиш...
-Така ли?
-Да ти се безпокоиш да не би той да не отговори на чувствата ти и дали останалите Старейшини ще позволят вашата връзка...
-Да не искам да стане както с връзката на родителите му...майка му е била чародейка и убийца на вампири а баща му е бил добър вампир ...но въпреки всичко са ги отхвърлили...
-Не се притеснявай скъпа тогава Старейшините са били други...отиди и признай чувствата си...не му мисли и знай че аз съм на ваша страна
-Добре Мегалия ще те послушам и ...мисля че го обичам
Едва изрекла тези думи и ръката на Тру засиява в розово
-Но какво става -уплашено пита тя
-Най сетне време беше...скъпа ти призна и прие обичта си към Леон...и придоби новата си сила "Любовна аура"
-"Любовна аура" !Но що за сила е тази...
-Чрез тази сила можеш да почувсваш чувствата на другите и да разбереш кой кого обича...
-Нещо като Купидон ли?
-Да мила току що ти стана част от Купидоните...но единствената разлика е твоята сила е по могъща
-Така ли
-Да но постепенно ще разбереш възможностите на силата си...а сега мисля че е време да се връщаш-допълни Мегалия и се отдалечи
Не след дълго и Тру се върна в училището...

+5 точки
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Това е селцето на старейшините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е селцето на старейшините   Това е селцето на старейшините EmptyСря Мар 26, 2008 2:31 pm

Черодейките и професорката отидоха да вземат съставките за отварата.
Пейдж ела с мен а вие двете трябва да намерите тези съставки и Прю им даде един лист хартия.
И те се разделиха .
Върнете се в началото Go down
Phoebe.Halliwell
Вип
Вип
Phoebe.Halliwell


Брой мнения : 4404
Age : 30
Име : Фиби Халиуел
Сили : Пет елементово Телепортиране,Летене,Телекинеза
Данни : Богиня
Registration date : 19.03.2008

Това е селцето на старейшините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е селцето на старейшините   Това е селцето на старейшините EmptyСря Мар 26, 2008 2:33 pm

- Ама професоре, откъде ще ги вземем - попита Фиби.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Това е селцето на старейшините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е селцето на старейшините   Това е селцето на старейшините EmptyСря Мар 26, 2008 2:35 pm

Вие сами трябва да разберете ако искате да станете могъщи трябва да намирате сами отговорите.Вие ще ги намерите.
Върнете се в началото Go down
Phoebe.Halliwell
Вип
Вип
Phoebe.Halliwell


Брой мнения : 4404
Age : 30
Име : Фиби Халиуел
Сили : Пет елементово Телепортиране,Летене,Телекинеза
Данни : Богиня
Registration date : 19.03.2008

Това е селцето на старейшините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е селцето на старейшините   Това е селцето на старейшините EmptyСря Мар 26, 2008 2:36 pm

- Добре - отговориха в един глас Фйбс и Фиби и тръгнаха да търсят съставките
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Това е селцето на старейшините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е селцето на старейшините   Това е селцето на старейшините EmptyСря Мар 26, 2008 2:38 pm

Прю и Пейдж намериха мандрагората която е много рядка и се среща само на едно място в селото и отидоха да чакат Фйбс и Фибс .И нодеха мандрагората.
Това е селцето на старейшините D05_7285_mandragora-officinalis.preview
Върнете се в началото Go down
Phoebe.Halliwell
Вип
Вип
Phoebe.Halliwell


Брой мнения : 4404
Age : 30
Име : Фиби Халиуел
Сили : Пет елементово Телепортиране,Летене,Телекинеза
Данни : Богиня
Registration date : 19.03.2008

Това е селцето на старейшините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е селцето на старейшините   Това е селцето на старейшините EmptyСря Мар 26, 2008 2:39 pm

След няколко минути пристигнаха и Фйбс и Фиби със съставките в ръце!

- Е професоре, готова ли сте за голямото унищожение на демона Абраксас? - попита Фиби.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Това е селцето на старейшините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е селцето на старейшините   Това е селцето на старейшините EmptyСря Мар 26, 2008 2:42 pm

Аз съм готова но вие не сте .Намерете силата вътре във вас и тогава ще сте готови.Ех да бяхте мои повереници.
Върнете се в началото Go down
Phoebe.Halliwell
Вип
Вип
Phoebe.Halliwell


Брой мнения : 4404
Age : 30
Име : Фиби Халиуел
Сили : Пет елементово Телепортиране,Летене,Телекинеза
Данни : Богиня
Registration date : 19.03.2008

Това е селцето на старейшините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е селцето на старейшините   Това е селцето на старейшините EmptyСря Мар 26, 2008 2:43 pm

Как да разберем кога сме готови за битката с него?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Това е селцето на старейшините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е селцето на старейшините   Това е селцето на старейшините EmptyСря Мар 26, 2008 2:43 pm

Намерете духовната сила тя ще ви води.Ако бяхте мои повереници на какви неща щях да ви науча но не мога ангелските правила го забраняват.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Това е селцето на старейшините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е селцето на старейшините   Това е селцето на старейшините EmptyСря Мар 26, 2008 3:14 pm

Е сега момичета Фйбс опитай да ме нападнеш.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Това е селцето на старейшините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е селцето на старейшините   Това е селцето на старейшините EmptyСря Мар 26, 2008 3:16 pm

Фйбс внимавай аз ще отклонявам атаките ти с Телекинезата.
Върнете се в началото Go down
Фибий Халиуел
Вип
Вип
Фибий Халиуел


Брой мнения : 2571
Име : Фйбс Халиуел
Сили : Видения и Левитация
Данни : Вещица
Registration date : 21.03.2008

Това е селцето на старейшините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е селцето на старейшините   Това е селцето на старейшините EmptyСря Мар 26, 2008 3:17 pm

Светкавица!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Това е селцето на старейшините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е селцето на старейшините   Това е селцето на старейшините EmptyСря Мар 26, 2008 3:19 pm

Но Професорката исползва телекинеза и взривяване и взриви светкавицата.
Върнете се в началото Go down
Фибий Халиуел
Вип
Вип
Фибий Халиуел


Брой мнения : 2571
Име : Фйбс Халиуел
Сили : Видения и Левитация
Данни : Вещица
Registration date : 21.03.2008

Това е селцето на старейшините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е селцето на старейшините   Това е селцето на старейшините EmptyСря Мар 26, 2008 3:19 pm

Фйбс се телепортира!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Това е селцето на старейшините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е селцето на старейшините   Това е селцето на старейшините EmptyСря Мар 26, 2008 3:20 pm

Но и Прю се телепортира зад нея и използва лека Телекинеза защото е тренировка а неизкаше да нарани Фйбс.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Това е селцето на старейшините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е селцето на старейшините   Това е селцето на старейшините EmptyСря Мар 26, 2008 3:21 pm

Сега Фйбс стой настрани ти си Фиби.
Върнете се в началото Go down
Phoebe.Halliwell
Вип
Вип
Phoebe.Halliwell


Брой мнения : 4404
Age : 30
Име : Фиби Халиуел
Сили : Пет елементово Телепортиране,Летене,Телекинеза
Данни : Богиня
Registration date : 19.03.2008

Това е селцето на старейшините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е селцето на старейшините   Това е селцето на старейшините EmptyСря Мар 26, 2008 3:22 pm

огнено кълбо!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Това е селцето на старейшините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е селцето на старейшините   Това е селцето на старейшините EmptyСря Мар 26, 2008 3:23 pm

Взривяване и кълбото се взриви Прю се телепортира и използва Телекинеза и запрати Фиби при Гйбс ама леко време е за Пейдж.Ти си давай.
Върнете се в началото Go down
Phoebe.Halliwell
Вип
Вип
Phoebe.Halliwell


Брой мнения : 4404
Age : 30
Име : Фиби Халиуел
Сили : Пет елементово Телепортиране,Летене,Телекинеза
Данни : Богиня
Registration date : 19.03.2008

Това е селцето на старейшините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е селцето на старейшините   Това е селцето на старейшините EmptyСря Мар 26, 2008 3:26 pm

През това време Фиби се промъква зад професорката и я изпраща в океана Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Това е селцето на старейшините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е селцето на старейшините   Това е селцето на старейшините Empty

Върнете се в началото Go down
 
Това е селцето на старейшините
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Сайт за Чародейките :: Етаж 2 :: Старейшините-
Идете на: