Сайт за Чародейките
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Сайт за Чародейките

Фен сайт на Чародейките
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът

Go down 
+2
Ashley Leggat
Боби Халиуел
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Боби Халиуел
Директор
Директор
Боби Халиуел


Брой мнения : 3011
Age : 30
Име : Боби Халиуел
Сили : Взривяване,Втечняване,Телекинеза и Телепортиране
Данни : Притежава книгата на сенките и отвари за защита
Местоположение : Петрич
Registration date : 19.02.2008

Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Empty
ПисанеЗаглавие: Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът   Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът EmptyВто Фев 19, 2008 3:29 pm

Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът 2eekcvo
Върнете се в началото Go down
http://schoolcharmed.niceboard.biz
Боби Халиуел
Директор
Директор
Боби Халиуел


Брой мнения : 3011
Age : 30
Име : Боби Халиуел
Сили : Взривяване,Втечняване,Телекинеза и Телепортиране
Данни : Притежава книгата на сенките и отвари за защита
Местоположение : Петрич
Registration date : 19.02.2008

Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът   Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът EmptyЧет Мар 06, 2008 6:44 pm

Когато Проф.БоБи ХаЛиУеЛ свърши с четенето на книгата която Миранда Уорнър му препоръча той слезе да похапне нещо,но преди да слезе той взе и котката си Джеси и слязоха там ги напада демона които бе дошил да вземе силите на Джеси но Проф.БоБи ХаЛиУеЛ му каза:
-Демоне няма да вземеш моята Джеси.
-Ха-Ха кой го каза.
-Да аз го казвам ще я вземеш само през тропа ми.
-(демона с усмивка каза)ОоОо с удоволствие ще я взема след къто те убия.
-Не няма първо аз ще те спрра с това заклинание.
-Демона зъл от очите ми се мъхни и на другия краи на света го испрати,а ако реши тук да прелети нека магнитното ми поле да го слуми,испрати го сега,за да нечакам миг от светаа.
-(с ярост и гняв демона извика)Неееее пак ще се върна.
Върнете се в началото Go down
http://schoolcharmed.niceboard.biz
Ashley Leggat
Навлизащи
Навлизащи
Ashley Leggat


Брой мнения : 129
Age : 30
Име : Krisi
Сили : Вледеняване|Точки:3,
Данни : Притежава книгата на сенките и отвари за защита
Registration date : 20.02.2008

Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът   Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът EmptyНед Мар 09, 2008 3:46 pm

Когато проф.Пайпър Георгиева свърши с
подреждането на вещите си в кабинета си,
тя отиде в кафенето,където срещна проф.Боби Халиуел.
Пайпър му каза-Искаш ли да си поръчаме по едно кафе
и по една палачинка? А професорът се съгласи.
И те седнаха на една маса и повикаха сервитьорката,
за да поръчат.
Върнете се в началото Go down
http://www.aziderek.dir.bg
Боби Халиуел
Директор
Директор
Боби Халиуел


Брой мнения : 3011
Age : 30
Име : Боби Халиуел
Сили : Взривяване,Втечняване,Телекинеза и Телепортиране
Данни : Притежава книгата на сенките и отвари за защита
Местоположение : Петрич
Registration date : 19.02.2008

Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът   Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът EmptyНед Мар 09, 2008 3:54 pm

След като похапнаха Проф.БоБи ХаЛиУеЛ стана и каза на Пайпър:
-Пайпър аз ще тръгвам да си подредя стаята в къщата и ще пазя животинчетата докато другите спят,че имаме два демона и ме е страх за животинчетата.
-Добре Боби няма проблем
Проф.БоБи ХаЛиУеЛ стана плати сметката,защото е кавалер и си тръгна.
Върнете се в началото Go down
http://schoolcharmed.niceboard.biz
Гост
Гост




Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът   Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът EmptyСъб Мар 15, 2008 5:07 pm

Проф.Прю Халилуел влезе в кафенето с кученцето си Рита и седна на един о т масите и извика:
-Келнер!!!
Сервитюра дойде и тяму каза:
-Искам едно нескафе.
Келнера отиде и и донесе поръчката тя плати и започна да си пие кафето.Докато си мислеше за демона който наскоро беше видяла.
Върнете се в началото Go down
Боби Халиуел
Директор
Директор
Боби Халиуел


Брой мнения : 3011
Age : 30
Име : Боби Халиуел
Сили : Взривяване,Втечняване,Телекинеза и Телепортиране
Данни : Притежава книгата на сенките и отвари за защита
Местоположение : Петрич
Registration date : 19.02.2008

Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът   Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът EmptyЧет Мар 20, 2008 4:26 pm

Проф.БоБи ХаЛиУеЛ реши да вземе със себе си Джеси и да отидат да похапнат малко.Когато професора и коткарта му отидоха в кафенето видяша,че всичко е в мъгла Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Xfp6rq
Тога професора помисли,че демон го е направил,но видя,че готвача и сервитюра са ранени и видя,че обяда се е запалил и бързо извика Тру,но тя неможа да дойде тогава професора телепортира ранените в магическата болница при Ела.И тогава професора каза:
-Дим премахни се сега и ни остави веднага.
И тогава дима се махна.
Върнете се в началото Go down
http://schoolcharmed.niceboard.biz
Пейдж Халиуел
Вип
Вип
Пейдж Халиуел


Брой мнения : 2022
Име : Пейдж Халиуел
Сили : Телекинезично телепортране,Телепортиране,Лекуване,Взривяване
Данни : Вещица
Registration date : 23.02.2008

Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът   Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът EmptyПет Мар 21, 2008 4:14 pm

Пейдж и Фиби бяха утишли до кафето за по една тортичка!Те седнаха на масата и си поръчаха.
-Искам два крема "Данет" с шоколад.-Казала утчтиво Пейдж.
-Веднага госпожице!-Промарморил сервитьора.
В този миг в кафето се появил Шакс!Пейдж поискала огнено кълбо и го взривила.Тогава те продължили с почерпката си.
Върнете се в началото Go down
Phoebe.Halliwell
Вип
Вип
Phoebe.Halliwell


Брой мнения : 4404
Age : 30
Име : Фиби Халиуел
Сили : Пет елементово Телепортиране,Летене,Телекинеза
Данни : Богиня
Registration date : 19.03.2008

Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът   Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът EmptyПет Мар 21, 2008 4:22 pm

Но след като свършили с почерпката Шакс отново бил там и за малко да убие Пейдж но Фиби го пратила в ада с нейната сила Огнен контрол и така тя спасила Пейдж.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът   Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът EmptyПон Мар 24, 2008 8:44 am

Фибий и Проф.Халилуел седнаха на една от масичките .Прю си поръча едно кафе а Фибий сок.
Професорката каза:
-Фибий мила на домашното по история на магията си се справила добре но изреченията ти не са пълни особено първото.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът   Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът EmptyПон Мар 24, 2008 8:47 am

Я ми кажи обмисли ли изобщо изреченията си.
Върнете се в началото Go down
Фибий Халиуел
Вип
Вип
Фибий Халиуел


Брой мнения : 2571
Име : Фйбс Халиуел
Сили : Видения и Левитация
Данни : Вещица
Registration date : 21.03.2008

Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът   Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът EmptyПон Мар 24, 2008 8:49 am

Мислих да напиша много дълги изречения,но ми се обадиха по телефона и ме разгонцертрираха.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът   Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът EmptyПон Мар 24, 2008 8:52 am

Не трябваше да бързаш да ми предаваш домашното.Не ти писах слаба оценка за да не кажеш ч съм много лоша и затова ако се представаиш и на другия урок така ще имаш вече наистина слаба оценка.Неискам да м се сърдиш но аз съм учителка и искам да науча учениците си как да пишат по-добре и по-обмислени изречения затова дадох такава задача.Задачата не е да препишете колкото се може по набързо и вече сте готови а вие да обмислите това което трябва да напишете.
Върнете се в началото Go down
Фибий Халиуел
Вип
Вип
Фибий Халиуел


Брой мнения : 2571
Име : Фйбс Халиуел
Сили : Видения и Левитация
Данни : Вещица
Registration date : 21.03.2008

Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът   Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът EmptyПон Мар 24, 2008 8:54 am

Добре,написах го набързо защото си мислих,че Вие няма да сте налиния ако се мотая!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът   Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът EmptyПон Мар 24, 2008 8:56 am

Спокойно щом съм професор винаги трябва да съм на линия.Но за другия път искам хубаво обмислени отговори .Я ми кажи сега вие в началото на часа ти и сестрите ти защо закасняхте.
Върнете се в началото Go down
Фибий Халиуел
Вип
Вип
Фибий Халиуел


Брой мнения : 2571
Име : Фйбс Халиуел
Сили : Видения и Левитация
Данни : Вещица
Registration date : 21.03.2008

Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът   Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът EmptyПон Мар 24, 2008 9:00 am

Защото още спахме а ни е забранено от нашия обичан ангел да използваме силите си и затова!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът   Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът EmptyПон Мар 24, 2008 9:02 am

Ами да попитам защо още спяхте нали знаете че имате История на магията.Аз не обичам някои да закаснява за часа ми.
Върнете се в началото Go down
Фибий Халиуел
Вип
Вип
Фибий Халиуел


Брой мнения : 2571
Име : Фйбс Халиуел
Сили : Видения и Левитация
Данни : Вещица
Registration date : 21.03.2008

Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът   Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът EmptyПон Мар 24, 2008 9:04 am

Ние бяхме будни но спяхме докато ходехме защото в началото тичахме а после се изморихме и....
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът   Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът EmptyПон Мар 24, 2008 9:10 am

Повече закаснения неискам.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът   Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът EmptyПон Мар 24, 2008 9:12 am

Така искам като се прибереш да кажеш на сестрите си че искам да видя домашните им.
Върнете се в началото Go down
Фибий Халиуел
Вип
Вип
Фибий Халиуел


Брой мнения : 2571
Име : Фйбс Халиуел
Сили : Видения и Левитация
Данни : Вещица
Registration date : 21.03.2008

Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът   Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът EmptyПон Мар 24, 2008 9:13 am

ЩЕ ги видите до края на деня!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът   Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът EmptyПон Мар 24, 2008 9:14 am

Дано да е така и поне за моите часове искам да сте в часа а не да идвате след мен.
Върнете се в началото Go down
Фибий Халиуел
Вип
Вип
Фибий Халиуел


Брой мнения : 2571
Име : Фйбс Халиуел
Сили : Видения и Левитация
Данни : Вещица
Registration date : 21.03.2008

Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът   Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът EmptyПон Мар 24, 2008 9:17 am

Хей!Не си изкарвайте всичко на мен!Все пак аз съм най-малката сестра!А пейдж е най-голямата!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът   Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът EmptyПон Мар 24, 2008 9:26 am

Не се карам просто неискам да закаснявате за да не получите забалежки не ти се карам нито на теб нито пък на сестрите ти.
Върнете се в началото Go down
Пейдж Халиуел
Вип
Вип
Пейдж Халиуел


Брой мнения : 2022
Име : Пейдж Халиуел
Сили : Телекинезично телепортране,Телепортиране,Лекуване,Взривяване
Данни : Вещица
Registration date : 23.02.2008

Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът   Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът EmptyПон Мар 24, 2008 9:28 am

Здравейте професоре!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът   Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът EmptyПон Мар 24, 2008 9:30 am

Здравей Пейдж и ти си се справила добре но нямаш 6-ца искам да не преписвате а със свои думи да пишете.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът   Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тук преподавателите ще пият кафе и ще ядът
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Сайт за Чародейките :: Етаж 1 :: Кафенето-
Идете на: