Сайт за Чародейките

Фен сайт на Чародейките

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Това е спалнята на Ела Дий

Go down 
АвторСъобщение
Ella Dee
Ангел
Ангел

Брой мнения : 41
Име : Ела Дий
Сили : Телепортирване, Лекуване и Проекция
Данни : 15 г., Притежава:Книга на сенките, отвари, Амулет-наследствен, Слънчев пръстен с енергия-наследствен
Registration date : 19.02.2008

ПисанеЗаглавие: Това е спалнята на Ела Дий   Сря Фев 20, 2008 3:08 pm

Спалнята на Ела беше огромна. В нея имаше даже телевизор. Леглото беше просторно. Точно донего беше шкафчето със ТВ-то.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Ella Dee
Ангел
Ангел

Данни : 15 г., Притежава:Книга на сенките, отвари, Амулет-наследствен, Слънчев пръстен с енергия-наследствен

ПисанеЗаглавие: Re: Това е спалнята на Ела Дий   Пон Мар 10, 2008 12:43 pm

Днес Ела беше в стаята си за да си почине. Тя се беше излегнала на леглото си. По едно време се появи от някъде един демон, който се беше подготвил за нападне Ела, но той незнаеше, че тя е ангел. Демонът се хвърли срещу нея, но Ела го видя и се телепортира. Демонът падна на леглото. Тогава ангела извади една отвара от шкафчето си и я метна по демона. Той избухна в пламъци. След това Ела подреди стаята си и изчезна веднга от там и отиде в кафенето да пийне едно кафе.
Ella Dee
Ангел
Ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Това е спалнята на Ела Дий   Пон Мар 17, 2008 1:08 pm

Ела беше отишла в стаята си да потърси нещо и изведнъж чу че я викат за нещо. Тя остави работите си с които се беше захванала и веднага отиде при старейшините, който я викаха за нещо.
Ella Dee
Ангел
Ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Това е спалнята на Ела Дий   Сря Апр 09, 2008 4:31 pm

Повреме на концерта в клуба си Ела отиде в стаята си да потърси нещичко. Щом се телепортира в стаята си Ела видя,че всичко е разхвърляно и даже някои работи подпалени, други замразени. Ела побърза да изгаси огньовете като метна потях ледените предмети. Всичко стана бързо, всичко вече беше размразено и потошено. Изведнъж Ела дочу някалъв звук или нещо такова. То идваше от банята й. Ангела отиде там зада види какво става. Като влезе вътре момичето видя един силует и то женски. Имаше руса коса, почернели ръце като че ли от огън, кръв по ръцете на този силует. Ела се доближи до нея, но изведнъж се чу.
- Стой! Надей идва до мен! - жената беше уплашена или поточно някак стресирана.
- Не ще дойда до теб! Не се притеснявай. - Ела започна да се приближава.
- КАЗАХ ТИ ДА НЕ ИДВАШ!- чу се от момичето и незнайно как срещу Ела полета огнено кълбо.
Ела изчезна и се появи до момичето. Сграбчи я и я я обърна към себе си. Това момиче беше демона Исабел, която явно се мъчеше да се пребори с нещо.
- ИСАБЕЛ! - Извика Ела. - Ти... неможе да бъде...... няма начин.....! - започна да мълви ангела.
Исабел се отскубна от жената и отрони:
- Какво ти става защо ме гледаш така? Аз нете познавам, не сме се рещали. От къде ме познаваш? - изрепчисе демоницата.
- Ти ли си Исабел Съмърс? Това ли ти е името? - запита я Ела.
- Да това ми е името. От къде ме познаваш? За втори път те питам, ангелке. - каза вампирския демон и сви едно ледено кълбо в ръката си.
- Ти си моята по голяма сестра. - рече ангелчето и отоде да я прегърне.
От страна на Ис последва леденото кълбо срещу Ела, но ангелката го изби с чантата си и прегърна Ис. Момичето започна да плаче и бутна ангела назад и то силно и тръгна да бяга.
- СТОЙ! - изпречи й се напътя Ела.
- Остави ме! - каза Ис и отново тикна Ела., н о Ела я хвана и я телепортира на леглото си.
- Сега ме изслушай и не ме прекъсвай неискам да си показвам ноктите пред тебе. - рече строго , но загрижено ангелката.
- Слушам те. - каза пресълзи демончето.
- Така ще ти кажа, защо казах това предималко. Преди време имах сестра с една госина по- голяма от мен когато бях на 3, а тя на 4 евентуално ние си играехме и изведнъж се появи мъж, който я грабна. Мама се опита да го унищожи, но неуспя и той избяга. От тогава реших да търся сестра си. Преди това като бях вече на 11 години знаех за силите си и реших да питам мама за силите на сестра си. Тя ми каза, че е имала сили още от бебе. Те били ледена ефира и огнена ефира, което нещо се свързва с теб. Името и беше Исабел викаха и Ис. Фамилията и беше различна от моята и народителите ми. Беше Съмърс като на баба ми. Ето още нещо общо с нея. Косата и беше русичка, имаше тъмни усни, красиви синкави очички също като теб. Човека, които я е отвлякъл беше вампир мама ми го каза. Ето аз се сетих за това веднага като те видях Ис. Знам, че си ти мйоята сестра. - разказа на Ис Ела и започна да рони сълзи.
- Ела......- отрони Ис, която си спомни с мътност всичко, което беше правила със сестра си преди да я отвлече вампирът..
Двете се прегърнаха. След това Ела я покани да отидат в Клуба й да са развеселят малко.
- Добре Ела, но да не се уплашят всички от мен. - стреснато рече Ис
- Няма ще им кажа. - усмихна се ангелката.
- Ела.....Ела, тогава като съм ти сестра откъде имам демонската сила и вампирската си част. - сети се да пита Ис.
- Демонската част е от баща ни той е демон, вампирската от онзи дето те е отвлякъл. Той те е направил вампир като те е захапал, миличка. - Ела отново я прегърна.
- А демоницата, която се пшредставяше за моя майка?
- Тя е приятелка на вампира, които те е отвлякъл. - Ела хвана ръката на сестра си и й каза. - Сега сестричке ще си добра,нали?
- Е аз съм си добра попринцим. Не съм убивала много хора. Те се броят на пръсти, но немога да се променя ще си остана демон и вампир, но с добри намерения. - засмясе Исабел.
- Да, да. А какво се е случили тук, Ис?
- Незнам изведнъш се изнервих появих се в първата стая,която видях и започнах да чупя работите. Но хайде да не си разваляме насроението, нали? Тръгвай да отидем в клуба ти, сестричке. - усмихна й се Ис.
- Ок. - рече Ела и телепортира двете обратно в клуба "No Angels".
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Това е спалнята на Ела Дий   

Това е спалнята на Ела Дий
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1